Jeśli chcesz, aby nauczyciel przyjechał do Ciebie - jest taka możliwość. Warunki umożliwiajace zajęcia dojazdowe to: wolne terminy w grafiku zajęć wykładowcy oraz przedpłata za pierwszą lekcję z dojazdem na wskazane konto. Lekcje z dojazdem dotyczą nauki gry na instrumentach:

• gitara klasyczna / akustyczna / elektryczna
  • ukulele

Uwaga! Lekcje z dojazdem do ucznia nie dotyczą zajęć prowadzonych w GCK w Krzemieniewie. W przypadku lekcji dojazdowych nie obowiazuje bezpłatna lekcja próbna.

W jakim zakresie są prowadzone zajęcia?

Nauka gry na gitarze odbywa się na dwóch poziomach nauczania:

• podstawowy
  • średnio-zaawansowanym

Program zajęć obejmuje:

• zagadnienia indywidualnie dopasowane są do predyspozycji oraz zainteresowań każdego Ucznia,
  • zagadnienia dotyczące konserwacjji gitary
  • podstawy notacji muzycznej, kompozycji oraz aranżacji
  • zagadnienia dotyczące harmonii i improwizacji
  • podstawowe informacje z zakresu teorii muzyki w praktyce
  • repertuar, dobierany stosownie do umiejętności i zainteresowań każdego Ucznia,
  • różne techniki gry na gitarze
  • podstawy gry solowej i akordowej na gitarze
  • przygotowanie do egzaminów na wyższe uczelnie o profilu muzycznym (dla chętnych)
  • zaświadczenie o nauce gry na gitarze.

Kiedy można się zapisać?

Lekcje z dojazdem do ucznia można rozpocząć w dowolnym momencie całego roku kalendarzowego. Godziny zajęć uzgadniane są indywidualnie z każdym Uczniem.
Aby zapisać się na zajęcia prosimy o kontakt i umówienie terminu lekcji z naszym wykładowcą pod nr tel. 502-602-591.
(Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!)

Gdzie i jak często odbywają się zajęcia?

Leszno, Rydzyna, Dąbcze, Kąkolweo, Nowa Wieś, Krzemieniewo, Pawłowice. Lekcje dojadzdowe odbywają się w godzinach przedpołudniowych oraz w weekend. W wyjątkowych sytuacjach - w dni tygodnia. Terminy lekcji dojazdowych są uzgadnianie indywidualnie z wykładowcą. Lekcje odbywają się minimum raz w tygodniu, co zapewniaja ciągłość nauki.

Jaka jest forma zajęć?

Lekcje odbywają się w trybie indywidualnym. Trwają 60 lub 90 minut do wyboru. Godziny zajęć: do uzgodnienia.

Ile to kosztuje?

Indywidualna lekcja 60 minutowa kosztuje 120 zł, 90 minutowa to koszt 180 zł. Do podanych cen nalezy doliczyć ustalony koszt dojazdu.

Co, gdy Uczeń nie posiada własnego instrumentu?

W sytuacji braku instrumentu muzycznego, bezpłatnie udostępniamy instrumenty muzyczne podczas zajęć. Bezpłatnie udzielamy porad w kwestii wyboru i zakupu instrumentu. Istnieje możliwość zamówienia i kupna gitary dla Ucznia przez szkołę Kamerton po atrakcyjnych cenach.

Czy obowiązuje umowa na podjęcie nauki gry?

Umowa o podjęciu nauki gry zawiązuje się z chwilą dokonania pierwszej wpłaty za zajęcia.
Jest to równoznaczne z akceptacją warunków nauczania w szkole Kamerton.
Warunki te dotyczą wyboru zajęć, ich formy, miejsca, sposobu płatności, publikacji wizerunku, zapisania do newslettera strony Kamerton.
Przedstawione są w formie pisemnej na pierwszym spotkaniu do podpisania.
Przed dokonaniem wpłaty należy zapoznać się z pisemnym formulrzem, który otrzymujecie państwo na pierwszym spotkaniu. Jego uzupełnienie i podpisanie jest równoznaczne z akceptacją warunków nauczania w Kamerton.

Opłaty za lekcje

Płatności za lekcje dojazdowe dokonuje się z góry za ilość przypadających w danym miesiącu lekcji na wskazane konto lub na bieżąco po każdej lekcji.
W przypadku pierwszej lekcji z dojazdem do ucznia należy dokonać przedpłaty na wskazane konto z podaniem terminu zajęć.
Na państwa życzenie wystawiamy rachunki za zajęcia.

Dane do przelewu:

KAMERTON Katarzyna Maliszewska
ul. Austriacka 6
64-100 Leszno
nr konta bankowego:
38 1140 2017 0000 4202 1283 0156

W tytule przelewu prosimy podać nr opłacanego rachunku lub::
1. Imię i nazwisko ucznia
2. Za co dokonywana jest płatność:  dojazdowe (gitara),

3. Termin lekcji lub ilość opłacanych lekcji
3. Miejsce lekcji

np. Jan Kowalski - dojazdowe (gitara) - 2 marzec 2015 - Dąbcze

Jak się zapisać?

Zadzwoń (tel. 502-602-591) lub napisz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), aby uzgodnić termin pierwszego spotkania.

Zapraszamy!