Informujemy, że zapisy na zajęcia przyjmujemy cały rok. Naukę można rozpocząć w dowolnym momencie. Lekcje są prowadzone w trybie indywidualnym oraz w grupach. Ilość miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Sezon 2023/2024 rozpoczynamy 
w poniedziałek, 11 września.

Zapraszamy na zajęcia w następujących klasach:

Oferta spotkań i zajęć na weekend:

Oferta zajęć przedpołudniowych dla seniorów:

 

W sprawie umówienia warunków i terminu zajęć, prosimy o kontakt:

  • telefoniczny (tel. 502-602-591)

  • e-mailowy (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Nasze sale lekcyjne:

(sala lekcyjna 1)

(sala lekcyjna 2)

 

Miło nam poinformować, że wraz z początkiem września 2020 roku rozpoczynamy współpracę z leszczyńskim sklepem muzycznym PROMO MUSIC.

Osoby zainteresowane nauką gry na gitarze oraz ukulele zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się przy ulicy Łaziebnej 4 w Lesznie 4 września (piątek) w godzinach od 16:30 do 19:30.  Będzie okazja zapoznać się z ofertą szkoły, spróbować gry na wybranym instrumencie, doradzić w kwestii zakupu instrumentu do nauki, czy zapisać się na lekcje.

Na lekcje gitary i ukulele do sklepu muzycznego PROMO MUSIC zapraszamy w każdy piątek po godzinie 16:30. Liczba miejsc ograniczona.

Chcesz opanować podstawy gry na gitarze?

Z ogromną przyjemnością informujemy o naborze na kurs gitarowy, który odbędzie się podczas ferii zimowych dla dzieci, a także osób dorosłych! Zajęcia odbywać się będą w 2-3 osobowych grupach w godzinach porannych oraz wieczornych od poniedziałku do soboty włącznie. Sam możesz wybrać termin oraz ilość zajęć, w których chcesz wziąć udział.

Terminy:

  • pon / wt / śr / czw / pt / sob - godziny:
  • 10:00 (grupa I), 11:30 (grupa 2), 13:00 (grupa 3), 18:00 (grupa 4), 19:30 (grupa 5)
  • zajęcia rozpoczynamy 27 stycznia i kończymy 9 lutego.

Koszt:

  • 60 zł za 1,5h zajęć (płatność z góry za ilość spotkań)

Organizatorzy:

Kamerton Katarzyna Maliszewska oraz Lampiaki Serwis Leszno
64-100 Leszno, ul. Austriacka 6, NIP 7792211005
konto mBank o/Leszno nr 38 1140 2017 0000 4202 1283 0156

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
lub telefonicznie (502-602-591 lub 500-203-057).

Serdecznie zapraszamy!

Składamy życzenia...

Wszystkiego najlepszego na Święta Bożego Narodzenia, smacznej Wigilii w gronie rodzinnym. Zapraszamy do posłuchania kolędy "Gdy Śliczna Panna" w wykonaniu jednego z uczniów naszej klasy gitarowej (więcej na naszym kanale YT).

Życzymy zdrowia i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku wszystkim Uczniom oraz ich najbliższym.

Umowa o naukę

Umowa

Cennik

Cennik

Formularz zgłoszeniowy
Formularz uczestnika zajęć w szkole Kamerton

Zgłoszenie

GCK Krzemieniewo
Gminne Centrum Kultury w Krzemieniewie

GCK Krzemieniewo

Zobacz na YT

Zobacz na YT

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię zdjęć

Zobacz galerię wideo

Zobacz galerię wideo

Kamertonline na fb

Profil Kamertonline na facebook-u i bieżące informacje na temat strony, zwiastuny materiałów edukacyjnych, pytania, prośby i uwagi użytkowników, i wiele innych...

Lampiaki Serwis Leszno

Serwis wzmacniaczy lampowych w Lesznie Wielkopolskim! "Lampiaki" bardzo szybko odnajdują swoich fanów. Nic dziwnego. Fachowość, wiedzę oraz pasję Serwisanta, potwierdzają liczne relacje z bieżących napraw, a także ciekawostki na ich temat, zaś forma ich przedstawienia przypomina bloga, który czyta się "jednym tchem"