Uwaga! Wraz z początkiem lutego 2016 r. szkoła muzyczna Kamerton przenosi siedzibę z Zielonej Góry do Leszna Wlkp.

W związku z powyższym, wszystkie prowadzone do tej pory zajęcia muzyczne przy Al. Zjednoczenia w Zielonej Górze także zmieniają swoje miejsce. O szczegółach  dotyczących wprowadzanych zmian informować będziemy na bieżąco w blogu, na naszej stronie fb oraz tutaj:

16.01.2016 odbyło się spotkanie wykładowców wraz z dyrekcją dwóch współpracujących ze sobą szkół muzycznych w Zielonej Górze - Kamertonu oraz Toniki - aby wstępnie omówić najważniejsze kwestie dotyczące zajęć prowadzonych do tej pory na Alei Zjednoczenia.

Uwaga! Od lutego br wszystkie lekcje będą odbywać się już w zaprzyjaźnionym Studium Muzycznym Tonika. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi warunkami współpracy w Tonice. Wszystkie potrzebne informacje  znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie Studium Muzycznego Tonika

W najblizszych dniach do Rodziców / Uczniów dotrą e-mailowo wszystkie niezbędne informacje potrzebne do kontynuwania nauki gry w nowym miejscu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z panem Sebastianem Tomczykiem (prowadzącym Studium Muzyczne Tonika) pod numerem telefonu: (+48) 513-157-097. Ustalone już wstępnie godziny zajęć lub też wolne godziny do wykorzystania można już podejrzeć na stronie planu lekcji.
Staramy się robić wszystko, aby możliwie jak najmiej zmienić dotychczasowy Plan Zajęć w Kamertonie.

Na zajęcia gitarowe prowadzone w Kamertonie przez pana Edwina Brykalskiego oraz lekcje skrzypiec u pani Katarzyny Wesołowskiej zapraszamy od lutego br do SP1 w Zielonej Górze (ul. Wyszyńskiego 17). Wszystkich Rodziców i Uczniów uspakajamy... Grafik zajęć w zdecydowanej większości pozostanie bez zmian. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.
Lekcje gitarowe prowadzone przez panią Katarzynę Maliszewską będą odbywać się, tak jak do tej pory w soboty,  jednak co dwa tygodnie. Terminy lekcji zostaną odpowiednio wcześniej uzgodnione z wszystkimi Rodzicami / Uczniami, chcącymi kontynuować naukę gry na gitarze u pani Kasi. Od lutego br na zajęcia te zapraszamy na ul. Wyszyńskiego 17 do Studium Muzycznego Tonika.

Co z przeniesieniem zajęć prowadznych przez pozostałych wykładowców? Uspakajamy ... Dopinamy szczegóły.
Z wszystkimi rodzicami skontaktujemy się telefonicznie oraz e-mailowo na początku drugiego tygodnia ferii, aby przekazać najważniejsze informacje dotyczące kontynuacji zajęć muzycznych w nowym miejscu.

Ważne! Uwaga! Prosimy jeszcze nie dokonywać wpłat za lekcje w lutym!

Jednocześnie bardzo dziękujemy Panu Sebastianowi Tomczykowi za ogromne zaangażowanie i pomoc w przeniesieniu zajęć z Kamertonu.