Prowadzimy zajęcia w klasach...

... gitary klasycznej, gitary akustycznej, gitary elektrycznej, ukulele, pianina, keyboardu, akordeonu, fletu prostego oraz śpiewu.

Jako szkoła Kamerton prowadzimy zajęcia we wszystkich wyżej wymienionych klasach instrumentalnych oraz wokalnej. Są to lekcje indywidualne lub w grupie liczacej maksymalnie trzy osoby. Szczegóły dotyczące nauki gry na wybranych instrumentach oraz śpiewu podajemy w rozwijanej zakładce menu [NAUKA]. Terminy lekcji uzgadniamy indywidualnie z każdym zainteresowanym. Lekcje odbywają się w ciągu całego tygodnia, także w uzgodnione z prowadzącym weekendy. Wykładowcami są aktywni nauczyciele i muzycy, którzy chętnie przekazują wiedzę, doświadczenie i pasję swoim uczniom.

Współpracujemy z ośrodkami kulturalnymi:

 • GCK (SP w Pawłowicach)

Współpraca z PromoMusic w Lesznie

Zapraszamy na zajęcia gitary i ukulele do sklepu muzycznego PromoMusic przy ulicy Łaziebnej w Lesznie po godzinie 16:30. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

 

Jakie są ceny?

Ceny lekcji są zróżnicowane w zależności od czasu i miejsca prowadzonych zajęć. Zapraszamy do zapoznania się z [OFERTĄ CENOWĄ].

Na lekcje gitary zapraszamy do:

 • Leszna Wielkopolskiego (ul. Austriacka 6)
 • Dąbcza (u Nauczyciela lub z dojazdem do Ucznia)
 • Sklepu muzycznego PromoMusic w Lesznie

Klasy innych instrumentów...

... są prowadzone wyłącznie w Lesznie.

Jak zapisać się na lekcje?

Na początek zapoznaj się z warunkami nauki w szkole Kamerton:

 • [UMOWA O NAUKĘ]
 • [NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA]
 • [OFERTA CENOWA]
   
 • Jeśli masz pytania, zadzwoń (tel.502-602-591) i umów się  na lekcję próbną
 • Napisz do nas e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Na wszystkie zgłoszenia odpowiadamy e-mailowo oraz telefonicznie w przeciągu 48 godzin.

Lekcja próbna

Na pierwszych zajęciach oceniamy predyspozycje do gry, pomagamy wybrać instrument, doradzamy w zakupie (jeśli jest taka potrzeba), ale przede wszystkim próbujemy coś zagrać lub zaśpiewać... Jeśli pod koniec lekcji próbnej, będziesz zdecydowany kontynuować naukę - otrzymasz [FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY]. Jego wypełnienie i podpisanie jest równoznaczne z akceptacją warunków nauki w szkole Kamerton.

Zapraszamy!

Umowa o naukę

Umowa

Cennik

Cennik

Formularz zgłoszeniowy
Formularz uczestnika zajęć w szkole Kamerton

Zgłoszenie

GCK Krzemieniewo
Gminne Centrum Kultury w Krzemieniewie

GCK Krzemieniewo